חדשות סטנדאפ News

זום וסטנדאפ במשבר הקורונה

כמו בכל העולם, אחת מהתעשיות שנפגעו בצורה הקשה ביותר בימי הקורונה היא תעשיית הבידור שחלק נכבד ממנה זה עולם הסטנדאפ קומדי, שבימי שגרה רגילים להיות בחזית אל מול קהל וחלק בלתי נפרד מהחיוך שעולה לנו על הפרצוף מדי ערב.

אבל אם הגעתו של הנגיף המשתולל לרחבי ישראל ועצירת כל מופעי הבידור, נאלצו מפיקי תעשיית הבידור המקומית, הקומיקאים והסטנדאפיסטים לקבל החלטות בשביל להמשיך ולקיים סטנדאפ גם בעיתות משבר הקורונה.

זום – הכוכב של הקורונה

סביר להניח שנכון להיום אין אחד שלא שמע או יודע מה זה "זום" או במה מדובר, לאלו שבכל זאת לא בעניינים נקצר ונסביר שמדובר באפליקציה מתקדמת אשר מאפשר דוח שיח בין עשרות, מאות ואף אלפי משתתפים בו זמנית, עם אפשרויות ניהול מתקדמות מצד מארח השיחה באמצעות ה Zoom.

ואם החברות הגדולות במשק יכולות להמשיך ולקיים שגרה באמצעות תקשורת מרחוק וישיבות בסדרי גדול של מאות משתתפים, אז תהיו בטוחים שאפשר גם לעשות סטנדאפ באמצעות האפליקציה הזו, ואכן ניתן לראות שהסטנדאפיסטים לקחו את המשבר צעד אחד קדימה ובהחלט משתמשים בכלי המדהים הזה בשביל לנסות ולייצר שגרת סטנדאפ ותרבות,

אז נכון…זר לא יבין זאת ואין תחליף לקהל שמוחא כפיים ומביע רגשות ופידבק לסטנדאפיסט על הבמה, אבל זה מה שיש לעת עתה ועם זה ננצח.

 

 

איפה תמצאו את הופעות הסטנדאפ בזום

את האמת שחיפוש קצר ברשת ייתן לכם את כל התשובות לכל השאלות במקרה הזה, בין ההופעות סטנדאפ בזום שאפשר למצוא ברשת יש כמה שלכדו לנו את העין, שאפילו יצא לנו לבקר בכמה כאלו במהלך ערבי הבידוד והעלו לנו חיוך לסיום עוד יום של מגפה.

בין המובילים שלקחו את הופעות הסטנדאפ בזום צעד אחד קדימה ושאפו על כך, ניתן למצוא את צוות הקומדי בר שהרימו את הכפפה והרימו הפקת סטנדאפ און ליין בצורה מקצועית ומיוחדת כאילו אנחנו באחד מערבי הסטנד אפ שלהם בלייב, רק שעכשיו זה מאחורי המסך.

הסטנדאפ און ליין באמצעות הזום של הקומדי בר כולל את כל אומני הבית המובילים, כגון: שחר חסון, יוסי פנסו, נחום דידי, ירון ברלד, רוני ששון, עידן בן דוד, יוסי טרבלוס ועוד רבים וטובים…מומלץ בחום לימי הסגר ובשביל לשבור את שגרת הבידוד.

בנוסף ל"קומדי בר" אפשר למצוא מהצד השני את "הקאמל קומדי קלאב" שנכנסו קצת באיחור לתמונה אבל עדיף מאוחר מאשר אף פעם לא, את ההנחייה והובלת הערב כמו תמיד לקח על כתפיו רועי לוי הסטנדאפיסט ומייסד הקאמל קומדי בכבודו ובעצמו, בהשתתפות: שאולי בדישי, מני מלכה, שגיב פרידמן, טל סולומון, עידן ניידיץ, אלי חביב ועוד רבים וטובים.

אין ספק שניכרת השקעה גבוהה מצד הקאמל קומדי שהביאו זווית קצת שונה של צילום והופעה, שבעצם נערך במועדון הקאמל קומדי אל מול מסך ענק שבו יכול הסטנדאפיסט לראות את הצופים בשידור הזום, לעומת קומדי בר שלקחו את זה למקום של צילום זום אותנטי ואמיתי על גביי מסך ירוק שמעניק ייחודיות ומשמעות לסיטואציה והמצב בו אנו נמצאים בעקבות הקורונה, ניכרת השקעה מצד כל העוסקים במלאכה שמנעימים את זמננו בימים של קורונה וסגר, שאפו 🙂

בנוסף למועדוני הסטנדאפ המצליחים שהרימו את הכפפה ומריצים ליין סטנדאפ ב ZOOM, ניתן למצוא עשרות לייבים שדווקא נפתחים לשידור על ידי הסטנדאפיסטים עצמם ללא התראה מראש ומארחים אחד את השני, ותהיו בטוחים שבין לבין בשיחות האישיות והלייבים של אותם קומיקאים אפשר גם למצוא כמה פאנצים שירימו לכם את החיוך על הפנים.

עוד סטנדאפיסט שהרים את הכפפה ולקח את הזום צעד קדימה, זה עידן ניידיץ שהרים מספר ערבי סטנדאפ בזום בו הוא אירח את הקומיקאים המובילים של תעשיית הבידור המקומית, כגון: לאה לב, שגיב פרידמן, נוגה דירנג'לי, עידן מור ועוד רבים וטובים, וכל זאת בתשלום סימלי בעבור כניסה להופעה און ליין, סחטיין על היוזמה והרצון לעשות טוב לכולנו עם סטנדאפ קורונה.

תהיו חזקים חברים, בקרוב הכל יסתיים ונחזור לראות ולצפות בסטנדאפ כמו שאנחנו אוהבים ומכירים 🙂

אולי זה גם יכול לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
×
X
X
X
X
דילוג לתוכן