סטנדאפ לחברות וועדי עובדים

בואו רגע נהיה דוגרי, ארוע חברה זו ההזדמנות של המעסיקים וה-HRיות לצאת אלופי על חלל עם העובדים שלהם, ואם נהיה רגע אמיתיים, עוגת פס מרולדין וספל עם הדפס של צוות מכירות צפון לא יגרמו לחבר'ה לדבר על על אירוע החברה בכזו התלהבות.

מזל שהכיף אצלנו זה מקצוע, כי חבורת המקצוענים שיש לנו בשבילכם הולכת לעשות לכם שמח עד שכל העובדים שלכם אשכרה ירצו לקום בבוקר לעבודה.

מתכננים ארוע במשרד ומחפשים מישהו שיבדר את ילדי העובדים? זה גם אצלנו! – אנחנו נדאג לסטאנדפיסט לילדים שיתן להם (ולכם) להנות מכל העולמות, או מה אתם אומרים על הופעת סטנדאפ בזום בימים של סגר ואון ליין עם כל תותחי הסטנד אפ קומדי בישראל, שישמחו להגיע לארוע שלכם ולתת לעובדים חווית בידור שתקפיץ את מדד הרווחים בחברה (הי, זו פסיכולוגיה ארגונית מוכחת 😉 )

 

אתר סטנדאפיסט מרכז בשבילכם את כ-ל אומני הסטנד אפ בארץ במקום אחד! אצלנו תוכלו להזמין איזו הופעה שתרצו, איזה סטנדאפיסט/ית שתרצו, שיעיפו את אירוע החברה שאתם מתכננים ב-א-ו-י-ר.

יאללה מחכים לכם. יהיה קטעים.

הזמנת הופעת סטנדאפ לחברה

צרו קשר לסטנדאפ ארועי חברה

הכניסו בטופס את כל הפרטים הרלוונטיים ורשמו לנו בקצרה אודות האירוע, וכמובן איזה סוג סטנדאפ אתם מחפשים לעובדים שלכם? במידה ויש לך סטנדאפיסט או סטנדאפיסטית מועדפים שאתם מתעניינים בהם, אנא ממכם ציינו זאת בפנייה.

סטנד אפ לאירועים נוספים