סטנדאפ בהתאמה לבת/בר מצווה

בשעה טובה ובמזל טוב הגיע הרגע לחגוג את גיל המצוות, ומה יכול להיות טוב יותר מהופעה של סטנדאפיסט שיקרע מצחוק את האורחים באירוע, ולבעל או בעלת השמחה חוויה של פעם בחיים שלא תשכח לעולם.

סטנדאפ באירוע של פעם בחיים

את האפשרות ללכת להופעות סטנדאפ המציגות מדי שבוע אנחנו יכולים לעשות כל הזמן, אבל אם אנחנו רוצים סטנדאפ של פעם בחיים, אז אנחנו צריכים אירוע של פעם בחיים, ומה יכול להיות טוב יותר מחגיגות בר ובת המצווה.

הופעה שכזו היא לא רק מיוחדת ומצחיקה עצם היותה הופעת בר מצווה, אלא גם מזכרת לבעל/ת האירוע ואורחיו שלא ישכחו לעולם, באחראיות! 😉

דרשת סטנדאפ לאירועים

אחת מהבקשות הפופולאריות שהולכות ותופסות תאוצה בשנים האחרונות באירועים מסוג בר המצווה הם דרשות סטנדאפ, שבה חתן המצווה בעצמו נואם דרשה לאורחי האירוע, אך אל תטעו חברים…מדובר בקצת יותר מדרשה רגילה אותנו אנחנו מכירים מאירועים מסוג זה, בדרשה הנ"ל יספר החתן על עצמו, על משפחתו ועל חיי היום יום בצורה מצחיקה והומוריסטית.

תהליך הכתיבה של הדרשה מתבצע בליווי אישי עם סטנדאפיסטים מהמובילים בישראל וכולל הדרכה לעמידה והקראה בפני קהל.

סטנדאפ מותאם במיוחד לאירוע

בגלל שמדובר על אירוע כל כך חשוב ומיוחד שאתם מתכננים חודשים על חודשים, חשוב שגם הנושא של ההופעה יהיה מאורגן ומתוכנן מראש מכמה סיבות, הראשונה שבהם היא שאתם רוצים להיות בטוחים שיש לכם סטנדאפיסט סגור למופע, ושנית חשוב שההזמנה תתבצע מספיק זמן מראש על מנת שלסטנדאפיסט/ית המגיעים לאירוע יהיה מספיק זמן להתכונן מראש, ולכתוב במידת הצורך סטנדאפ מותאם אישית, כמובן שחשוב לציין שבמידה ובחרתם באפשרות של התאמה אישית העלויות הם קצת יותר גבוהות מהרגיל, וזאת בגלל שמדובר בעבודת כתיבה קפדנית, מקצועית ואישית שמתבצעת במרבית המקרים מספר חודשים מראש בעבודה אל מול מזמין ההופעה.

הזמנת סטנדאפ לבר/בת מצווה

צרו קשר להזמנת סטנדאפ לאירוע הבר/בת מצווה

ספרו לנו בקצרה על אירוע הבת בר מצווה אותו אתם מתכננים לחגוג, ואיזה סטנדאפ אתם מחפשים, במידה ויש לכם סטנדאפיסטים מועדפים שחשבתם עליהם, ספרו לנו על מנת שנוכל לנסות לעזור.

סטנדאפ לאירועים נוספים