סטנד אפ בזום Live

מחפשים סטנדאפיסטים להופעת סטנדאפ און ליין באמצעות זום Zoom? הגעתם למקום הנכון בו תמצאו את כל האפשרויות להופעת סטנד אפ מרוחקת און ליין באמצעות כוורת הצופים בזום שהגיעה וכבשה בסערה גם את תעשיית הסטנדאפ בארץ ובעולם!

מגפת הקורונה שנחתה על העולם בפתחה של שנת 2020, הביאה אותנו בתעשיית הבידור המקומית לחפש דרכים חדשות ומקוריות להתמודד ככל האפשר ולהמשיך לקיים הופעות בידור וסטנד אפ לחברות, ארגונים או אפילו אירועים פרטיים, כגון: ימי הולדת בזום בתקופת הסגר, בר/בת מצווה וכדומה.

אתר סטנדאפיסט שמח להביא לכם את הקונספט שפרץ לחיינו ולהזמין סטנדאפ פרטי או כרטיסים להופעה און ליין מרחוק באמצעות זום ZOOM.

כרטיסים להופעות סטנדאפ בזום

מחפש לרכוש כרטיסים לצפייה בהופעות סטנדאפ בזום LIVE? אצלנו תוכלו למצוא מגוון גדול של הופעות סטנדאפ המתעדכנות מדי יום בלוח המופעים שלנו באתר, אפשרות לביצוע רכישת כרטיסים מאובטחת לצפייה בהופעות זום המתקיימות מדי שבוע.

קבלו עדכון על כל הופעת זום חדשה

הופעת סטנדאפ פרטית בזום

שאלתם את עצמכם אם זה אפשרי? אז כן זה אפשרי והיום זה קל יותר מתמיד, כמובן שלקח לנו קצת זמן התאקלמות בעקבות השינויים הקיצוניים שהביאה לנו מגפת הקורונה.

אתם שולחים לנו את כל הפרטים הרלוונטיים על הארוע זום אותו אתם מתכננים, הן אם אתם משפחה או קבוצת חברים פרטית, או לחלופין חברה/ארגון המחפשים לשבור את שגרת העובדים מהבית ולהפגיש את כולם לצפייה בסטנד אפ קומדי קורע מצחוק בכוורת ה- Zoom.

אנחנו מתאמים לכם את הסטנדאפיסט/ית על הקווים, דואגים לכם לצילום מקצועי בו הקומיקאי/ית יכולו לתקשר עם הצופים במהלך המופע, ואתם דואגים שכל העובדים או משתתפי האירוע יהיה זמינים במחשב או בטלפון בשעת המופע, יפתחו מצלמות, מיקרופונים ויאלללה תתכוננו לצפות בסטנדאפ קורע מצחוק שלא הכרתם.

שאלות נוספות? צרו איתנו קשר ונשמח לעזור.

הזמנת סטנדאפ בזום

צור קשר להופעות זום פרטיות

מחפשים הופעת סטנד אפ פרטית בזום? אנא ממכם הכניסו בטופס את כל הפרטים הרלוונטיים על האירוע שלכם, סוג הסטנדאפ שאתם מחפשים, תקציב, וכמובן במידה ויש לכם סטנדאפיסט/ית מועדפים ציינו זאת גם כן שננסה לעזור.

סטנד אפ לאירועים נוספים