להתאים לכם את המופע הנכון

מחפשים סטנד אפ בהתאמה אישית? אנחנו יודעים בדיוק על מה אתם מדברים!

איך זה עובד…

האמת שבגלל שאנחנו כאן והסטנדאפ זורם בעורקינו, אז ההתאמה למה שאתם מחפשים תהיה פשוטה יחסית, אבל בשביל שתבינו איך עובד תהליך התאמה למופע סטנדאפ פרטי אותו אתם מחפשים, אז יש מספר דגשים שאנחנו מתעקבים עליהם במהלך המשימה בשביל לעזור לכם להתאים את מופע הסטנדאפ המושלם, כגון: ממוצע הגילאים, אופי ומהות האירוע, מחיר שמשפיע רבות על בחירת האמן, מחקר מקדים שהסטנדאפיסט/ית עושה טרם המופע בשביל לכתוב מספר פאנצ'ים ובדיחות במיוחד לארוע שלכם.

כתיבת סטנדאפ ונאומים קומיים לאירועים

עורכים אירוע וחשבתם לכתוב בעצמכם נאום שיעבור בצורה קומית ומעניינת לאורחים, לצופים והמאזינים אבל אתם לא בטוחים איך עושים את זה בצורה נכונה? מזל שמצאתם אותנו 🙂 ברשותנו הכלים והאפשרויות למצוא לכם את הסטנדאפיסט המושלם שיכתוב לכם את הנאום הקומי לאירוע שלכם, כגון: חתונה, בר/בת מצווה, יום הולדת לסבא, סבתא וגם לרבה אם תרצו, רוצים פרטים נוספים? אנחנו כאן לכל שאלה!

מי הסטנדאפיסט/ית שמתאים לאירוע שלי?

אין ספק שזוהי שאלת מיליון הדולר שכל אחד שמחפש סטנדאפ רוצה לדעת, כי כפי שכבר הזכרנו בחירת קומיקאי/ת לארוע זו רק נראית משימה פשוטה, שלפעמים יכולה להיות מורכבת מאלף ואחד פרמטרים שמשפיעים על הבחירה, טוב נו…אולי לא 1001 אבל יש כמה דברים שיכולים להיות קצת מורכבים בבחירת האמן ולכן, דברו איתנו כי המומחיות שלנו זה לעשות סטנדאפ ושאתם תהנו מזה כמו שאתם רוצים.

צרו קשר לפרטים נוספים

אנא ממכם הכניסו בטופס הנ"ל את כל הפרטים הרלוונטיים שיעזרו לנו לתת לכם את ההתאמה המדויקת ביותר למופע הסטנדאפ אותו אתם מחפשים, יכולים גם לכתוב לנו במידה ויש איזה סטנדאפיסט/ית מועדפים שנוכל להבין איזה סטנדאפ אתם אוהבים ומה אתם מחפשים לארוע שלכם.

סטנד-אפ לאירועים נוספים