סטנדאפ לאירועים פרטיים

הופעות סטנדאפ פרטיות לאירועים

מחפש להזמין סטנדאפ לאירועים פרטיים ? הגעת למקום הנכון!

אתר סטנדאפיסט שמח להביא לכם את כל אומני הסטנדאפ קומדי שישמחו להגיע ולשמח אתכם וחבריכם באירוע !

צור קשר והזמן סטנדאפ לאירוע שלך

הכנס בטופס את כל הפרטים ורשום לנו בקצרה על האירוע, ואיזה סטנדאפ את/ה מחפש, במידה ויש לך סטנדאפיסט מועדף שאתה מעוניין בו, אנא ממך ציין זאת.

הזמנת סטנדאפ לאירוע פרטי

אז החלטת לחגוג יום הולדת, אירוע חברה, ערב גיבוש, מסיבת רווקים/רווקות, או כל אירוע פרטי כזה או אחר, והחלטת שמה שיתן לאירוע יותר פלפל תהיה הופעת סטנדאפ קומדי? מי אנחנו שנגיד לך לא 🙂

סטנדאפיסט שמחים להביא לך את הטיפים וההמלצות החמות, על איך לבחור סטנדאפיסט לאירוע הפרטי שלך?! מי הקומקאי שמתאים לאירוע אותו אתה מקיים בהתאם לאוכלוסיית האורחים?! איך בוחרים סטנדאפיסט שעומד בתקציבי אירוע?! ואיך אנחנו בכלל יכולים לעזור לך בזה?! (בכלל אין שאלה אנחנו אפילו נשמח לעזור)

מי הסטנדאפיסט שמתאים לאירוע שלי..?

ישנם שאלות שחוזרות ולא פעם אחת בכל שיחה עם מתעניינים ומזמיני קומיקאים לאירועים פרטיים, כגון: איך אני בוחר את הסטנדאפיסט המתאים ביותר לאירוע שלי? איך אני אדע שהאורחים שלי באמת יהנו ממנו? וכו וכו…

אם השנים תעשיית הסטנד אפ קומדי תפסה תאוצה בישראל וייצרה עשרות סטנדאפיסטים שאת מרביתם ניתן למצוא אצלנו באתר, וכמו כן סדרת ביקורות סטנדאפ שיעזרו לך לקבל את ההחלטה הנכונה באיזה סטנדאפיסט לבחור לאירוע שלך.

אבל ראשית כל חשוב שנשאל את עצמנו מספר שאלות לפני כן בשביל שנוכל להתקדם ונפעל בצורה נכונה בבחירת הסטנדאפיסט, כגון:

מי קהל האורחים שלי?

חשוב מאוד לדעת מי הם האורחים באירוע זה, במידה ומדובר על וועד עובדים, או לדוגמא רופאים, סוכני ביטוח, או שוטרים, ילדים קטנים החוגגים יום הולדת, וכל פלח שוק כזה אחר שיתן לנו את האפשרות להתאים לכם את הסטנדאפיסט המתאים ביותר לאירוע שכזה.

מהם הגילאים של משתתפי האירוע?

גיל של משתתפי האירוע זה פרמטר חשוב מאוד בהזמנת קומיקאי, ישנם סטנדאפיסטים שמתאימים לשכבות גיל מסויימות וככה גם ארגז הפאנצ'ים שלהם, חשוב מאוד לציין זאת בהזמנה על מנת שנוכל להתאים לכם את הסטנדאפיסט המתאים ביותר.

מה מספר האורחים שצפויים להגיע לאירוע?

על מנת שנוכל לדעת בפני כמה אנשים תהיה ההופעה ולעשות התאמה של אומנים שברשותם הניסיון המתאים לאירוע שכזה.

מהו התקציב שלי בשביל הופעת סטנדאפ?

התקציב הוא חלק משמעותי מאוד בהזמנת אומן סטנדאפ, ישנם טאלנטים שמחירם יכול להיות גבוה בשל עצה וביקוש, וישנם כאלו במחירים שיכולים להתאים גם לאירוע שלך.

מהו זמן ההופעה המוקצב?

על מנת שהתמחור גם יהיה בהתאם.

מהו יום, מיקום ושעת האירוע?

פרט חשוב מאוד, על מנת שנוכל לבדוק בלוח הזמנים של הסטנדאפיסט שהוא פנוי להופיע באירוע שלך בהתאם לפרטים שסופקו מראש.

הזמנות, תיאום והגעה, מה לגביי זה…?

שאומרים לך "אל תדאג" תתחיל לדאוג 🙂

אז אנחנו נגיד לך שחלק מהשירות שלנו לאחר סגירת האומן לאירוע, זה גם לטפל בכל נושאי התיאום וההגעה מול איש הקשר, וזאת על מנת שהאומן יגיע טרם שעת ההופעה ויעלה בזמן בלי עיקובים ובעיות מיותרות.