סטנדאפ לאירועים פרטיים

הופעות סטנדאפ פרטיות לאירועים

מחפש להזמין סטנדאפ לאירועים פרטיים ? הגעת למקום הנכון!

אתר סטנדאפיסט שמח להביא לכם את כל אומני הסטנדאפ קומדי שישמחו להגיע ולשמח אתכם וחבריכם באירוע !

סטנדאפיסטים לפי אירוע

צור קשר וננסה לעזור

לא מצאת סטנדאפיסט/ית מרשימת הקומיקאים שלנו? נוכל לעזור! הכנס בטופס את כל הפרטים ורשום לנו בקצרה על האירוע, ואיזה סטנדאפ את/ה מחפש, במידה ויש לך סטנדאפיסט מועדף שאתם מעוניינים בו, אנא ממך ציין זאת וננסה לעשות כמיטב יכולתנו בשביל לעזור.

 

הזמנת סטנדאפ לאירוע פרטי

אז החלטת לחגוג יום הולדת, אירוע חברה, ערב גיבוש, מסיבת רווקים/רווקות, או כל אירוע פרטי כזה או אחר, והחלטת שמה שיתן לאירוע יותר פלפל תהיה הופעת סטנדאפ קומדי? מי אנחנו שנגיד לך לא 🙂

סטנדאפיסט שמחים להביא לך את הטיפים וההמלצות החמות, על איך לבחור סטנדאפיסט לאירוע הפרטי שלך?! מי הקומקאי שמתאים לאירוע אותו אתה מקיים בהתאם לאוכלוסיית האורחים?! איך בוחרים סטנדאפיסט שעומד בתקציבי אירוע?! ואיך אנחנו בכלל יכולים לעזור לך בזה?! (בכלל אין שאלה אנחנו אפילו נשמח לעזור)

מי הסטנדאפיסט שמתאים לאירוע שלי..?

ישנם שאלות שחוזרות ולא פעם אחת בכל שיחה עם מתעניינים ומזמיני קומיקאים לאירועים פרטיים, כגון: איך אני בוחר את הסטנדאפיסט המתאים ביותר לאירוע שלי? איך אני אדע שהאורחים שלי באמת יהנו ממנו? וכו וכו…

אם השנים תעשיית הסטנד אפ קומדי תפסה תאוצה בישראל וייצרה עשרות סטנדאפיסטים שאת מרביתם ניתן למצוא אצלנו באתר, וכמו כן סדרת ביקורות סטנדאפ שיעזרו לך לקבל את ההחלטה הנכונה באיזה סטנדאפיסט לבחור לאירוע שלך.

אבל ראשית כל חשוב שנשאל את עצמנו מספר שאלות לפני כן בשביל שנוכל להתקדם ונפעל בצורה נכונה בבחירת הסטנדאפיסט, כגון:

מי קהל האורחים שלי?

חשוב מאוד לדעת מי הם האורחים באירוע זה, במידה ומדובר על וועד עובדים, או לדוגמא רופאים, סוכני ביטוח, או שוטרים, ילדים קטנים החוגגים יום הולדת, וכל פלח שוק כזה אחר שיתן לנו את האפשרות להתאים לכם את הסטנדאפיסט המתאים ביותר לאירוע שכזה.

מהם הגילאים של משתתפי האירוע?

גיל של משתתפי האירוע זה פרמטר חשוב מאוד בהזמנת קומיקאי, ישנם סטנדאפיסטים שמתאימים לשכבות גיל מסויימות וככה גם ארגז הפאנצ'ים שלהם, חשוב מאוד לציין זאת בהזמנה על מנת שנוכל להתאים לכם את הסטנדאפיסט המתאים ביותר.

מה מספר האורחים שצפויים להגיע לאירוע?

על מנת שנוכל לדעת בפני כמה אנשים תהיה ההופעה ולעשות התאמה של אומנים שברשותם הניסיון המתאים לאירוע בסדר גודל שכזה.

מהו התקציב שלי להופעת סטנדאפ פרטית?

התקציב הוא חלק משמעותי מאוד בהזמנת סטנדאפיסט להופעה פרטית, ישנם טאלנטים שמחירם יכול להיות גבוה בשל העצה והביקוש ועקב היותם מפורסמים, וישנם כאלו במחירים נמוכים יותר שיכולים להתאים גם לאירועים קטנים עם מספר צופים מצומצם, לפרטים נוספים מוזמנים לקבל את כל המידע ממש כאן על כמה עולה הופעת סטנדאפ פרטית.

מהו זמן ההופעה המוקצב?

זמן הופעה ממוצע הינו 40 דק' אך ישנם סטנדאפיסטים שההופעה שלהם ארוכה יותר.

ומה לגביי הגברה?

גם בזה אנחנו יכולים לעזור, אנו עובדים עם ספקים וחברות הגברה אשר מעניקות שירות מקצועי על ידי צוות הגברה וסאונד מיומנים.

מהו יום, מיקום ושעת האירוע?

פרט חשוב מאוד, על מנת שנוכל לבדוק בלוח הזמנים של הסטנדאפיסט שהוא פנוי להופיע באירוע שלך בהתאם לפרטים שסופקו מראש.

הזמנות, תיאום והגעה, מה לגביי זה...?

שאומרים לך "אל תדאג" תתחיל לדאוג 🙂 אז אנחנו נגיד לך שחלק מהשירות שלנו לאחר סגירת האומן לאירוע, זה גם לטפל בכל נושאי התיאום וההגעה מול איש הקשר, וזאת על מנת שהאומן יגיע טרם שעת ההופעה ויעלה בזמן בלי עיקובים ובעיות מיותרות.