כרטיסים לסטנד אפ

מחפשים הופעת סטנד אפ ? הגעתם למקום הנכון!

אתר סטנדאפיסט שמח להביא לכם את כל הופעות הסטנדאפ המצחיקות והקורעות ביותר, בחר את החודש והיום בשבוע בו הינך מעוניין להזמין כרטיסים להופעה והמשך בהתאם להוראות בתהליך ההזמנה.

פברואר

רביעי12פברואר21:3023:00ליאור וימית "אוכלות בראש"מופע סטנדאפ קורע בקמפאי בר כפר סבא21:30 - 23:00 קמפאי בר כפר סבא

החלטת שהפעם יוצאים לבלות ולראות הופעת סטנדאפ? רק שעכשיו בין כל הקומיקאים והסטנדאפיסטים שיש קשה להחליט, נכון..? מזל שאנחנו כאן בשביל לעשות לך את החיים קלים יותר ולעזור לך בבחירת הופעת הסטנדאפ המתאימה ביותר לך ולאלו שאיתך.

איזה סטנדאפ אני הולך לראות..?

החלטת ללכת להופעת סטנדאפ ששמעת עליה מחברים בעבודה שלא רעה בכלל ואפילו מצחיקה, אבל אתה לא ממש סגור על זה, נכון? אז אצלנו בסטנדאפיסט אתה יכול טרם רכישת הכרטיסים להופעה לקרוא עליה במדור ביקורות סטנדאפ שעוקב בדריכות אחרי כל הופעת סטנד-אפ קומדי שעולה לאתר טרם הוצאת כרטיסים למכירה.

מתי כדאי לי להזמין..?

שאלה טובה, והתשובה די מונחת על הקיר, ממש כמו הלוגו שלנו 🙂

יש אומני סטנדאפ שתוכלו למצוא אצלנו באתר שמלאי הכרטיסים למופעים שלהם מכור מראש בגלל ביקושים גבוהים שקיימים בשוק, לעומת זאת ישנם כאלו שגם ניתן למצוא כרטיסים ברגע האחרון.

במידה והחלטת שאתה רוצה לצפות בהופעת סטנדאפ של XYZ ומכירת הכרטיסים להופעה זו עדיין פתוחה, אנחנו ממליצים בחום לעשות זאת ולא לחכות לרגע האחרון, במרבית המקרים הכרטיסים להופעות של אומני סטנדאפ מוכרים מבוקשות עד מאוד ולעיתים המכירה של הכרטיסים למקומות הטובים אוזלים די מהר.

כרטיסים למופעי סטנדאפ בחו"ל

מעת לעת אנחנו מפרסמים כרטיסים להופעות של אומני סטנד אפ קומדי ישראלים בחו"ל, רכישת הכרטיסים להופעות אלו אינה כוללת שירותי תיירות נוספים פרט לכרטיס להופעה אותה רכשת.

אני רוצה להזמין, איך משלמים..?

התשלום בעבור רכישת כרטיס למופע סטנדאפ הינו באמצעות כרטיס אשראי או PayPal, לצערנו נכון לשלב זה אין אפשרות לשלם במזומן או בהגעה לאיסוף בקופות, לאחר רכישת הכרטיס באתר וקבלת אישור לתשלום, ישלח לך הכרטיס און ליין באימייל.

שכחת את הסיסמא

הירשם

X
X
X
X
דילוג לתוכן