ההייטק של הסטנדאפ

החלטתם לערוך אירוע חברה או ערב גיבוש פרטי? אין ספק שהופעת סטנד אפ קורעת מצחוק שמותאמת בדיוק לעובדי חברות הייטק וטכנולוגיה יכולה להיות הפתרון האידאלי בשביל להרים את האווירה באירוע, ולהחזיר את כולם הביתה מחויכים מאוזן לאוזן.

אופי העבודה היומיומי של עובדי חברות הייטק דורש סטנדאפ שהוא קצת יותר מתוחכם, שיודע להסתכל לטכנולוגיה בלבן של העיניים ולצחוק על הנושאים הכי חמים, החל ממחלקת הפיתוח שמבחינתה כל העולם זה קוד אחד גדול, מנהלי המוצר שמתפקידם בכוח זה לריב עם הפיתוח ולהתחנן שיוציאו את הפיצ'ר מהר יותר, דרך השיווק, התמיכה וגם על הצוות הלוגיסטי יש מה לספר 🙂

אז תהיו בטוחים שאם יש משהו שיכול לעשות שמח לעובדי החברה שלכם אלו ערבי הגיבוש, אירועי חברה ושבירת השיגרה היומיומית מהמסכים והמחשבים, או הפגישות והזומים בהם אנו תקועים במהלך מרבית שעות היום.

 

אנחנו בפורטל סטנדאפיסט נשמח להביא לכם הופעת סטנדאפ לאירוע חברה שמתאימה במיוחד לאופי העובדים שלכם אחרי שיחה קצרה שתערכו עם המומחים שלנו, וזאת תוך כדאי בדיקת זמינות הסטנדאפיסט/ית ובחירה קפדנית בה נעזור לכם בסגירת כל הקצוות והרמת המופע המושלם שיקרע אתכם מצחוק.

 

הופעת סטנדאפ להייטקיסטים

צרו קשר להזמנת הופעת סטנדאפ

מחפשים להזמין הופעת סטנד אפ פרטית לאירוע החברה שלכם? אנחנו בפורטל סטנדאפיסט נשמח לעזור לכם בבחירת האמן מתוך מגוון רחב של סטנדאפיסטים שישמחו להגיע אליכם ולעשות לכם שמח.

סטנד אפ לאירועים נוספים