מופע סטנד אפ לילדים

מחפשים מופע סטנדאפ לילדים לחגיגות יום ההולדת? בר/בת מצווה? אנחנו נשמח לעזור לכם ולהתאים לילדים שלכם את הסטנדאפ הנכון בשביל שכל הקטנטנים יצאו שמחים ומרוצים, עם זיכרון ילדות שישאר איתם לכל החיים מיום ההולדת הנוצצת של השנה.

סטנדאפיסטים שמבינים ילדים

בישראל יש הרבה סטנדאפיסטים, אבל בשביל להעביר מופע סטנד אפ לילדים נדרש קצת יותר, ואתם כהורים כבר יודעים על מה אנחנו מדברים.

תקשורת עם הקהל ופאנצ'ים שעפים לכל עבר במהלך המופע זה טוב ויפה, ואפילו מצחיק, אבל שמדובר בילדים הרגישות של הנושא עולה מדרגה, וכאן מגיע לידי ביטוי יכולות הסטנדאפיסט/ית להעביר מופע עם שפה נקייה שמתאימה את עצמה בדיוק לאוכלוסיית הגילאים הצעירה.

רוצים להבין איך עושים את זה נכון ועל מה אנחנו מדברים? קבלו הצצה למספר מערכוני סטנדאפ לילדים של הסטנדאפיסטים המובילים בישראל.

סטנדאפ לילדים בזום

מגפת הקורונה שנכנסה לחיינו הביאה איתה שינויים בצריכת תרבות הסטדנאפ קומדי, וכך גם אופי אירועים וחגיגות המתקיימים בין אחד לשני, באפשרותכם להזמין מופע סטנדאפ לילדים בכוורת הזום לימי הולדת או כל אירוע אחר, ותגידו תודה שלפחות לא צריך לנקות ולסדר אחרי שכולם הולכים הביתה 😜

צרו קשר להזמנת סטנדאפ לילדים

הורים יקרים, אנא מכם הכניסו בטופס הנ"ל את כל הפרטים ורשמו לנו בקצרה על יום ההולדת המתוכננת, גילאים וקצת רקע בשביל שנוכל לעשות בעבורכם התאמה לסגנון המופע אותו אתם מחפשים.

    הנני מאשר שליחת פרטים בהתאם להצהרת פרטיות האתר בעבור ייעוץ והצעת מחיר לסטנדאפ לאירוע פרטי

    סמן להצטרפות חינם למועדון החברים של פורטל סטנדאפיסט

    מחפש סטנדאפ לאירוע אחר?