אודותינו

היי חברים וחברות יקרים, צופים מזדמנים שכרגע בעבודה והגיעו לגנוב זמן מסך על חשבון הבוס, סטנדאפיסטים וקומיקאים, או בקיצור גולשים יקרים…

ברוכים הבאים לאתר סטנדאפיסט – הבית של הסטנדאפ באינטרנט !

כל כך מעניין אותך לדעת מי אנחנו..? סטנדאפיסט הינו פורטל סטנד אפ שנבנה ממקום של צורך והנגשת עולם הסטנדאפ קומדי לציבור גולשי האינטרנט. ובעיקר בשביל ליהנות מסטנדאפ ישראלי טהור ואיכותי במקום אחד עם מיטב הסטנדאפיסטים שיש למדינתנו הקטנה להציע.

מה אפשר למצוא באתר

לאלו שרוצים להעביר זמן מסך ורוצים קצת לצחוק…? אז ניתן למצוא מגוון גדול ורחב של מערכונים מצחיקים וקורעים באזור ייחודי באתר שהכנו במיוחד עבורכם, שכוללים מערכוני סטנדאפיסטים לצפייה ישירה, ושלא יורידו לכם לרגע את הצחוק מהפנים, החל מסרטוני סטנדאפ קצרים וקלילים של מיטב הקומיקאים והבדרנים של ישראל, הופעות מלאות שיעבירו לכם ערב שלם של סטנדאפ, קומיקאים מהעבר, שירי סטנדאפ שתפסו תאוצה בשנים האחרונות והדובדבן שבקצפת מערכונים וקטעים של הדור הבא של הסטנד אפ בישראל.

ואם כבר בדור הבא עסקינן אז כמובן שלא נשכח את הבמה הפתוחה שלנו שבה אתם סטנדאפיסטים מתחילים וגם וותיקים, יכולים לעלות קטע סטנד אפ שלכם בו תוכלו לבחון, לבדוק, לקבל פידבקים והכי חשוב לתת בראש בשביל שכולנו נצחק ונחייך פה מאחורי המסך הקטן.

כל הקומיקאים במקום אחד

איזה כייף זה שסוף סוף יש מקום אחד שמרכז את כל הקומיקאים שעושים לנו את החיים מצחיקים יותר?! אז כמובן שגם אצלנו תוכלו למצוא רשימת סטנדאפיסטים ישראלים הכי רותחים בסצנת הסטנדאפ המקומית.

ומה עוד? אז יש עוד כמה הפתעות

החלטת ללכת לסטנדאפ ואתה לא יודע לאיזו הופעה מומלץ ללכת ואיזו קומיקאים רצים עם הופעה ממש בימים אלו..? אל דאגה, ריכזנו לכם ביקורות סטנדאפ שיעשו לכם סדר בדברים וישלחו אתכם לראות את הופעות הסטנדאפ הכי שוות שיש.

ואחרי שקראתם את הביקורות וצפיתם במערכונים אצלנו באתר, כעת אתם יכולים להזמין לעצמכם בראש שקט ורגוע כרטיסים להופעת סטנדאפ או, במידה ואתם מתכננים אירוע מצומצם אז האופציה של הזמנת סטנדאפיסט לאירוע פרטי אפשרית גם כן אצלנו.

מוזמנים להרגיש חופשי וליצור איתנו קשר לכל שאלה, הצעה, תקלה או רעיון כזה או אחר שיש לכם ונשמח לחזור אליכם בהקדם.

צוות סטנדאפיסט