חדשות סטנדאפסטנדאפ קורונה

תעשיית הסטנדאפ מוכנה לקורונה

אם הכרזת איגוד הבריאות העולמי על הקורונה כמגיפה עולמית שכפי הנראה הולכת לשתק את העולם לחודשים הקרובים, נערכת גם תעשיית הסטנדאפ המקומית בישראל למצב הלא פשוט בשביל להמשיך ולקיים שגרה, להצחיק, להתפרנס, ולאסוף עוד כמה פאנצ'ים חדשים אודות הקורונה שהחליטה להפתיע את העולם אם תחילתה של שנת 2020 .

תעשיית הסטנדאפ והתאטרון כהרגלו נוהג ומתנהלים בהתאם להוראות משרד הבריאות, כאשר נכון למצב הנוכחי התקהלות כלשהיא לכל מטרה ניתנת עד 100 איש, מה שמציב את הסטנדאפיסטים שלהם הופעות מלאות באולמות גדולים בבעיה רצינית, מה שכבר הביא את רבות מהם להודיע על ביטול והחזרת הכסף או דחייה של ההופעות, ראוי לציין לשבח את הקומיקאים והאומנים בסטנדאפ ובכל תעשייה בכלל שמחזירים את הכסף ללקוחות, למרות שיכולים לדחות אותה בשל המצב, סיטואציה לא פשוטה לכל הצדדים.

אמרו עד 100 איש..? אז יש הופעות סטנדאפ עד 100 איש!

מועדוני הסטנדאפ המובילים בישראל מתנהלים נכון לכעת ועד להודעה חדשה במצב שגרת-חירום, כאשר ההופעות המתקיימות הם עד 100 נוכחים במקום, כמו במרבית מקומות הבילוי בישראל.

במקביל להנחיות התקהלות של משרד הבריאות ניתן לראות סטנדאפיסטים ומוביל דעה בעולם הקומדיה שמשחררים יותר ויותר סרטוני סטנדאפ ובידור ברשת ישירות מהבידוד העצמאי שכל אחד הכניס את עצמו, שכמו שכבר ניחשתם או ראיתם מרביתם עוסקים במגפת הקורונה, אם כבר אקטואליה אז שתהיה מצחיקה.

עוד יוזמה להמשיך את השגרה שאפשר לראות מצד מספר קומיקאים בתעשייה, זוהי התארגנות להופעות סטנדאפ פרטיות בקבוצות קטנות של מספר סטנדאפסיטים יחדיו, מה שמאפשר לכל הצדדים עדיין לקיים נכון למצב הנתון שגרת סטנדאפ.

אז שואלים את עצמכם אם תעשיית הסטנדאפ מוכנה לקורונה..? מוכנים כמו חיילים למלחמה בקורונה,

אומרים שצחוק מרפא, זה אולי לא החיסון הייעודי למגיפה אבל זה בטוח יכול לעזור בשבירת האווירה בשגרת החירום שהעולם נמצא בה ותושבי ישראל בפרט.

עוקבים מקרוב ומקווים לחזרה מהירה לשגרה

רק בריאות ואל תפסיקו לצחוק, או לפחות לחייך

נשארים אופטימיים 🙂


**עדכון סטנדאפ קורונה נכון ל 14.3.2020

נכון לרגע זה כל מועדוני הסטנדאפ ומקומות הבילוי השונים לרבות פאבים, מסעדות ואולמות אירועים נסגרים עד להודעה חדשה ממשרד הבריאות ולא התקיימות הופעות בכלל, נמשיך לעדכן

 

 

 

הצג עוד

אולי זה גם יכול לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close
X
X
דילוג לתוכן