ביקורות סטנדאפ

ערב סטנדאפ באוסקר ווילד חולון

אז הפעם הגענו צוות סטנדאפיסט לליין שכל חולון מדברת עליו שכולל אוכל טוב, אלכוהול מגוון והמון סטנדאפ בשביל לפתוח את השבוע עם חיוך.

מסתבר שאצל ההתושבים המקומיים בחולון פאב האוסקר ווילד המציג את ליין ערב הסטנדאפ של ליאור הבר בימי א' נחשב למוכר ופופולארי מאוד, אבל גם מסתבר שלנו זקני השבט שגרים במרחק יריקה של 10 דק' נסיעה זה היה חדש, אז אגרנו כוחות מהשבת ונסענו להתחיל את השבוע בעיר הילדים, אפילו שתינו בירה, הזמנו צ'יפס והרגשנו לרגע צעירים ששמים פס על הדיאטה.

 

את יריית הפתיחה לערב נתנה ליאור הבר שבנוסף להיותה סטנדאפיסטית מוכשרת, חד הורית, גרושה שיצאה לאחרונה מהארון, שבאה להעיף את הבולשיט ונתנת את האמת כמו שהיא, אחראית גם על כל הערב הנפלא הזה שמגיע לעיר מדי שבוע ועושה כייף לאנשים להתחיל את השבוע עם חיוך.

את ההערב המשיך השחקן והסטנדאפיסט המוכשר עופר פיפר שהגיע עם טונות של חומרים ופאנצ'ים הורסים על זוגיות, משפחה, 3 ילדים ותאמינו או לא אפילו כמה חווית עם קהל גיל הזהב, הפאב שהיה מלא בכל שכבות האוכלוסייה והגילאים נהנה מטעימה של סטנדאפ על החיים כמו שהם עם קריצה ואלתורים שהרימו את הערב בעוד הילוך.

ליאור הבר פתחה את הערב בסטנדאפ בלי גבולות
עופר פיפר המשיך בסטנדאפ על משפחה, זוגיות וכל מה שבאמצע

 

אחרי הצחוקים על המשפחה והחיים האמיתיים עלה לבמה הסטנדאפיסט אורי ברויר "שרק נראה כמו עבריין", שהביא את המקום וההערב לשיא הצחוקים עם קטעים שלא השאירו צופה אחד אדיש למה שהתרחש על הבמה, אורי כוכב "היפה והחנון" ו "צחוק מעבודה" מביא סטנדאפ שונה, איכותי, עם גוון חנוני שקורע מצחוק, מרבית מנושאי השיח בין אורי לקהל סיפרו בעיקר את חווית החיים כחנון בזוגיות, לימודים, חגים ואפילו בעלי חיים, מה שבטוח עבריין הוא לא!

אורי ברויר – הוא רק נראה עבריין אבל מדובר במקצוען

 

אז חשבנו שכבר ראינו את הכל אבל אז עלה לבמה אורן קמיאנסקי, סטנדאפיסט צעיר ומוכשר מהדרום שהמשיך את ההערב עם סטנדאפ על החיים כרווק מבוקש וכמובן שהכל באווירה וקריצה לבית הרוסי שהשאיר אצלנו טעם של עוד, במיוחד אחרי שוט של וודקה שעשינו על הבר.

לקנח את הערב (ולא הזמנו קינוח כי אנחנו בדיאטה) קיבלנו את הסטדנאפיסטית נועה מנור שנתנה את הגירסה שלה לאיך זוגיות והריון צריכים להראות במאה ה 21, אין ספק שמדובר בסטנדאפיסטית מוכשרת, כריזמטית שלא משאירה ספק בכלל מי הבוס בבית ומה החלופה למילה ל"בעלי".

אורן קמיאנסקי סטנדאפ צעיר בניחוח רוסי 🙂
נועה מנור הגיעה להראות מי בעל הבית ולסגור את הערב

 

בשביל לסגור את הערב עם עוד כמה חיוכים ושנוכל ללכת לישון רגועים ליאור הבר דאגה לתת עוד 10 דק' בלי רסן וללא מעצורים על כל מה שיש למין הנשי להציע בעולם שבו הכל פתוח ותלוי בתמונה ומשפט אחד בטינדר, כי בעולם של גרושים גרושות כנראה שזה נושא שיחה שמעסיק כל בנאדם שני על כדור הארץ.

לסיכום: היינו, אכלנו, שתינו, צחקנו מלא ופתחנו את השבוע עם חיוך, ממליצים גם לכם, תזמינו מקומות מראש !

אוסקר ווילד, מרכז עזיראלי בחולון כל יום ראשון – תבואו יהיה מצחיק…

רק בגלל שהחלטנו לשבור את הדיאטה – אוסקר ווילד חולון

אולי זה גם יכול לעניין אותך

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
×
X
X
X
X
דילוג לתוכן